Konta bankowe


Jak założyć konto przez internet – poradnik w 5 krokach

Zastanawiasz się jaki sposób szybko i bezpiecznie założyć konto bankowe przez internet?
Poniższy przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku oraz odpowie na podstawowe pytania w tym zakresie.

Załóż konto przez Internet – szybko i bezpiecznie:

Krok 1: Wybór konta bankowego.

jakie konto wybrać

Korzystając z naszego rankingu znajdującego się na stronie głównej oraz z różnych opcji porównań wybierz najlepszą dla siebie ofertę. Kluczowe pytanie jakie powinieneś sobie zadać na tym etapie brzmi: Będę korzystał(a) z konta tylko poprzez internet czy chce mieć także możliwość korzystania z placówek banku?Krok 2: Wypełnienie wniosku przez internet.

wniosek przez internet

Na naszej stornie znajdziesz bezpośrednie linki do wniosków o otwarcie konta w poszczególnych bankach. Wypełnienie wniosku jest proste i szybkie – aplikacja poprowadzi Cię przez kolejne kroki. Do wypełnienia wniosku będą potrzebne takie dane jak: numer pesel, seria i numer dokumentu tożsamości, numer telefonu oraz adres do doręczenia przesyłki kurierskiej. Wszelkie te dane przesyłane są bezpośrednio do wybranego przez Ciebie banku. Do przesyłania danych wykorzystywany jest bezpieczny i zaszyfrowany protokół. Jeśli nie możesz zdecydować się na jedną ofertę możesz śmiało wysłać wnioski do kilku banków, a ostateczną decyzję podjąć później. Przesłanie wniosku jest całkowicie niezobowiązujące oraz bezpłatne. Jeśli się rozmyślisz lub wybierzesz inną ofertę możesz zrezygnować w dowolnej chwili.

Krok 3: Potwierdzenie danych

potwierdzenie danych z wniosku

W zależności od banku który wybrałeś – w przypadku niektórych banków otrzymasz telefon z prośbą o potwierdzenie danych. Opcjonalnie otrzymujesz dane dotyczące przesyłki kurierskiej SMSem.
Krok 4: Kurier dostarcza dokumenty

kurier i podpis

Przesyłkę z umową oraz wymaganymi dokumentami do podpisania pod wybrany adres dostarcza do Ciebie kurier w ustalonym wcześniej terminie. Jeden komplet dokumentów jest dla Ciebie – drugi komplet – z dodanymi podpisami kurier dostarcza z powrotem do banku.
Krok 5: Bank uruchamia Twoje konto

założone konto

W poszczególnych bankach proces ten może się minimalnie różnić – o dokładnych szczegółach otwarcia konta przez internet dowiesz się korzystając z linków do poszczególnych ofert.


Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl