Konta bankowe


Konto Inteligo

konto inteligo

Konto Inteligo jest produktem oferowanym przez bank PKO BP, chociaż jako produkt jest promowane pod odrębną marką. Nazwa Inteligo pochodzi od nazwy firmy Inteligo Financial Services S.A., która była twórcą systemu bankowości elektronicznej w oparciu o platformę Inteligo. Konto Inteligo było jednym z pierwszych kont internetowych oferowanych w Polsce. Obecnie oferta obejmuje darmowe prowadzenie konta, bezpłatne przelewy przez Internet oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów Banku PKO BP, eService oraz BZ WBK.

Najważniejsze parametry oferty konta Inteligo to:

 • darmowe prowadzenie konta,
 • bezpłatne przelewy przez Internet,
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP oraz BZ WBK
 • brak opłaty za korzystanie z karty debetowej (WARUNEK: w poprzednim miesiącu dokonaliśmy transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 100 złotych),


Sprawdź szczegóły:
Zapoznaj się z materiałami promującymi ofertę konta Inteligo. Szczegółowe informacje na temat oferty w banku.
Otwórz konto:
Zostaniesz przekierowany na stronę banku zawierającą formularz wniosku. Po wypełnieniu wniosku dane przesyłane są z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia.
Przydatne:
Demo konta Inteligo Wersja demonstracyjna korzystania z konta

7 razy dodano opinię do “Konto Inteligo”

 1. ireq napisał(a):

  Inteligo ma trochę lepszy interface od mbanku (chociaż to może i kwestia gustu) ale faktycznie opłaty dowalili spore – 5 zeta za prowadzenie + złotówka za każdy przelew ..

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 1

 2. admin napisał(a):

  W maju 2010 zostały wprowadzone zmiany do oferty Inteligo. Udostępniono darmowe przelewy internetowe, zniesiono opłatę za prowadzenie konta, wprowadzono możliwość skorzystania z opcji „bankomaty bez granic”.

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 0

 3. adam napisał(a):

  Witajcie,

  @ireq: Inteligo faktycznie nie porywa konkurencyjnością oferty patrząc na pozostałe dostępne na rynku… Jednak utrzymuje się na fali od bardzo dawna. DLatego coś w tym jest!

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 0

 4. Anonim napisał(a):

  Beznadziejne konto.Korzystam z niego od 9 lat i od dzis mowie dosc.

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 3

 5. Szymon napisał(a):

  Darmowe przelewy? bzdura – zanim się zorientowałem, że muszę wyrazić zgodę na darmowe przelewy !!!!!!!!!!!!! skasowali mi 5 zł z konta !!!!!
  Oprocentowanie lokat – porażka!!!!!!!!!
  Opłata za kartędo konta – porażka !!!!!!!!!
  ogólna ocena 3 z minusem!!!!!!!!!

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 4

 6. daniel napisał(a):

  LUDZIE jak się nie potrafi czytać warunków konta lub się czegoś nie wie, to wtedy są takie lamenty!! Posiadam konto INTELIGO (nie PKO Inteligo, bo to coś innego) i jestem w miarę zadowolony. Karta darmowa (warunek: trzeba miesięcznie wykonać płatność w sumie na 100zł – chyba nie problem), prowadzenie konta darmowe (bez żadnych ukrytych warunków), przelewy wychodzące 0,50gr, dużo darmowych bankomatów (PKO i BZ WBK) oraz możliwość skorzystania z opcji „Bankomaty bez granic” za 5zł/miesięcznie. DARMOWE konto oszczędnościowe (3,20%), otwierane wraz z rachunkiem podstawowym. Przez 2 miesiące Darmowe sms-y powiadamiające o transakcjach (wypłatach, płatnościach, wpływach na konto itp.), później trzeba płącić 4 zł miesięcznie (warto). Bardzo przejrzysty system zarządzania kontami. Wpłaty na konto możliwe w oddziałach PKO BP (za darmo). POLECAM te konto oraz mBank.

  Oceń tą opinię: Dobre 3 Słabe 0

 7. radek napisał(a):

  Konto inteligo miałem przez niecałe pół roku. Przez ten czas trochę się o nim dowiedziałem. Przede wszystkim czas otwierania konta od złożenia wniosku wynosił prawie miesiąc. Dla porównania w DB zrobili to w niecały tydzień. Potem opłaty: za kartę jeśli się nie wyda 100zł miesięcznie i bankomaty bez granic, na które byłem namawiany od początku umowy. Na szczęście nie skorzystałem z tego. Plusem jest polski kapitał, niestety to jeden z niewielu plusów. Kolejne to bardzo przejrzysty interfejs WEB, jak również przemiła obsługa. Gdy wysłałem list z prośbą o zamknięcie konta to po miesiącu wszystko zostało zamknięte a środki przelane na inne konto. Zero problemów. Jedyne co mnie niecierpliwiło to brak informacji o otrzymaniu wniosku, tak że żyłem w niepewności:) Jeśli ktoś będzie wydawał 100zł/mies i nie potrzebuje wszystkich bankomatów to konto można mieć za darmo. Lepiej jest w DB jednak tam opłaty są zwykle księgowane po około tygodniu-porażka, ale cóż, przynajmniej za 0 zł. Mam nadzieję że pomogłem swoją wypowiedzią.

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 0

Podziel się własną opinią na temat tej oferty

Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl