Konta bankowe


ING – Konto Direct

ing

Internetowe konto bankowe ING Konto Direct oferowane przez ING Bank Śląski umożliwia darmowe przelewy internetowe oraz bezpłatne wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Bank nie pobiera opłat za założenie oraz za prowadzenie konta. Korzystanie z karty debetowej jest również bezpłatne, pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 złotych w ciągu miesiąca.

Zgodnie z powyższym opisem internetowa wersja konta ING Banku Śląskiego umożliwia w praktyce darmowe z niego korzystanie. Jeśli w danym miesiącu nie dokonamy jednak transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej dołączonej do konta na sumę minimum 300 zł – bank pobierze opłatę miesięczną w wysokości 7 złotych.

Aby otworzyć konto należy wypełnić wniosek poniżej, następnie potwierdzić swoje dane poprzez: (1.) Identyfikację przelewem (przelew na kwotę 1 gr ze swojego konta w innym banku) ALBO (2.) podpisanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Cechy konta:

 • bezpłatne przelewy przez internet,
 • brak opłat za otwarcie oraz prowadzenie konta,
 • możliwość szybkiego założenie konta – bez wychodzenia z domu,
 • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej (z zastrzeżeniem min. kwoty transakcji bezgotówkowych jak powyżej),
 • bezpłatne bankomaty: wszystkie w Polsce.
Sprawdź szczegóły:
Zapoznaj się z materiałami promującymi ofertę konta ING Direct.
Otwórz konto:
Zostaniesz przekierowany na stronę banku ING promującą ofertę konta. Po wypełnieniu wniosku dane przesyłane są z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia.

9 razy dodano opinię do “ING – Konto Direct”

 1. Krzysiek napisał(a):

  Jedyne konto, w którym można wielokrotnie wypłacać pieniądze z konta oszczędnościowego. W innych, nawet dobrych bankach, druga lub trzecia w miesiącu kosztuje już nawet 10 zł. Wszystkie bankomaty za darmo, a karta też pod warunkiem dokonania zakupów za 100 zł w miesiącu. Przelewy gratis, po prostu najlepsze konto w Polsce.

  Opinia często oceniana. A Ty co sądzisz? Dobre 9 Słabe 8

 2. Aga napisał(a):

  Posiadam konto w ing od kiedy pamiętam. Konto direct bez ukrytych opłat. Szybka realizacja przelewów, konto ok- wypłacasz kiedy chcesz i nie tracisz, bez dodatkowych opłat. Jak do tej pory jestem zadowolona.

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 0

 3. Nina napisał(a):

  Konto w ING posiadam od wielu lat i nie zamieniłabym go na żadne inne! Jedno w PLN, jedno w EUR i oszczędnościowe. Konta w PLN używam w zasadzie tylko do dokonywania przelewów na konta złotówkowe. Walutowego zaś używam praktycznie w każdy możliwy sposób – rewelacyjnie sprawdza się za granicą, nawet w krajach gdzie inne banki miewają problemy z działaniem bez zarzutów, profesjonalny Help Line a do tego – możliwość personalizacji własnej karty ;) ! Co prawda jest to dodatkowo płatne – ale radość z posiadania karty jedynej w swoim rodzaju gwarantowana ;-) !

  Polecam też inne usługi w ING – bardzo dobrze funkcjonujący, o bardzo dobrych wynikach maja sektor usług inwestycyjnych / oszczędnościowych – polecam Plany Systematycznego Oszczędzania. IKE na tle innych wypada dosyć słabo – ma dobrą strategie ale niestety wymagana jest deklarowana minimalna wpłata każdego miesiąca co stanowi 100 PLN – i nie bardzo jest możliwość nie dokonania tej wpłaty, poza tym nie ma opcji IKE lokacyjnego w związku z tym cały kapitał inwestowany jest w akcje. A to nie musi każdemu odpowiadać. Polecam tez OFE – mam – jestem zadowolona. Świetni doradcy, którzy zadbają o sprawdzanie czy wszystkie składki z ZUS były należycie przekazywane, czy wszystko się zgadza itp. W zasadzie, to wszystko konsultuje przez 2 doradców ING i od niemal 2 lat nie byłam nawet w oddziale. Bank rewelacyjny – polecam ;-) !

  Opinia często oceniana. A Ty co sądzisz? Dobre 5 Słabe 11

 4. S> D napisał(a):

  mam konto od 7 miesięcy, juz 2 razy przeżyłam poważny stres. Transakcja nie doszła do skutku a pieniadze z konta pobrano. Na przywrócenie środków czekam już 7 dzięń a bank ma 60 dni na rozpatrzenie reklamacji.

  Opinia często oceniana. A Ty co sądzisz? Dobre 4 Słabe 5

 5. ej napisał(a):

  To na pewno jakaś pomyłka. Jeśli dane do przelewu są prawidłowe to nie ma możliwości żeby bank pobrał środki i nie dokonał transferu. Obstawiam, że ktoś Ci ściemnia, że nie dostał przelewu. Na pewno nie ma to związku z ING, konto jest OK.

  Oceń tą opinię: Dobre 4 Słabe 1

 6. rrr napisał(a):

  a czy wymagane są regularne wpływy na konto?

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 0

 7. Anonim napisał(a):

  Nie ma takiego wymogu. Jedyny wymóg to dokonanie w ciągu miesiąca transakcji kartą na min 100 zł. Ale nawet jeśli się go nie spełni to opłata wynosi tylko 3 zł.

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 1

 8. Agnieszka napisał(a):

  Mam konto w ING od 12 lat. W ciągu ostatniego miesiąca bank zdjął mi z konta 1000 zł tytułem wypłaty z bankomatu, która nie doszła do skutku. W zeszłym tygodniu nastąpiło kolejne uszczuplenie konta o 940 zł ponieważ terminal odrzucił jedną próbę dokonania transakcji – ale pieniądze zeszły. Na pierwszą reklamację czekam już 30 dni i nic. Bank ma 60 dni na jej rozpatrzenie.
  Być może to gigantyczny przypadek, jednak jestem załamana, bo pozbawiono mnie 2000 zł na okres 4 miesięcy!

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 0

 9. GOYA napisał(a):

  MAM KONTO DIRECT W ING, I CO MIESIĄC PŁACĘ 7 PLN,A NIE 3PLN.

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 0

Podziel się własną opinią na temat tej oferty

Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl