Konta bankowe


dbNET

db net

Internetowe konto oferowane przez Deutsche Bank promowane jest pod nazwą dbNET. Prawdopodobnie największą zaletą konta jest możliwość dokonywania bezpłatnych wypłat z wszystkich bankomatów zarówno w Polsce jak i za granicą. Dodatkowo bank nie pobiera miesięcznych opłat za prowadzenie konta, a przelewy przez internet są bezpłatne.

Za założenie konta dbNET oraz za jego późniejsze prowadzenie bank nie pobierze żadnej opłaty. Jest to dobra oferta dla osób które chcą mieć swobodny dostęp do swoich pieniędzy zawsze i wszędzie (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów + całodobowy dostęp do konta i pieniędzy przez Internet i telefon).

Najważniejsze cechy konta to:

 • otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł,
 • wypłata gotówki z bankomatów na całym świecie – 0 zł,
 • wydanie karty – 0 zł,
 • obsługa karty – 10 zł (anulowana w przypadku użycia karty do transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 700 zł w miesiącu),
 • przelewy krajowe przez Internet – 0 zł (z wyjątkiem płatności wysokokwotowych powyżej 1 mln złotych przesyłanych systemem SORBNET),
 • dostęp do konta przez 24 godziny na dobę poprzez Internet – db easyNET oraz przez telefon – teleserwis,
Sprawdź szczegóły:
Zapoznaj się z materiałami promującymi ofertę konta db net. Sprawdź co możesz zyskać otwierając konto w Deutsche Banku.
Otwórz konto:
Zostaniesz przekierowany na stronę banku zawierającą formularz wniosku. Po wypełnieniu wniosku dane przesyłane są z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia.

O banku:
Deutsche Bank jest dużym międzynarodowym bankiem, który został założony w 1870 roku w Berlinie. Bardzo szybko zaczęły powstawać zagraniczne oddziały banku. Do Polski grupa Deutsche Bank weszła w 1990 roku.

Przydatne:
Opłaty i prowizje Tabela opłat i prowizji w formacie PDF

6 razy dodano opinię do “dbNET”

 1. daniel napisał(a):

  Zdecydowanie NIE POLECAM!! Bardzo przestarzały system, a o menu już nie wspomnę. PRZELEWY między własnymi kontami (np. z oszczędnościowego na główne) trzeba czekać 1 dzień !!! Paranoja. W mBanku mam to wszystko natychmiast i jeszcze system menu bardzo przejrzysty.

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 2

 2. basia napisał(a):

  zaczynam zalowac ,ze otworzylam to konto!czekam pol dnia na zalogowanie sie i drugie na przelew w tym samym banku!!!nie polecam!!!

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 4

 3. MS napisał(a):

  Ja opowiem moją historię. Na początku kwietnia złożyłem wniosek przez internet w celu założenia konta DBNet. Podpisanie umowy przebiegło bez problemów bo już po trzech dniach. Po tygodniu otrzymałem kartę TAN. Aktywowałem konto i kartę TAN. Natomiast karty płatniczej nie było. Po kolejnym tygodniu zadzwoniłem na infolinię. Pani z infolinii stwierdziła,ze moja karta nie została wogóle wydana i że powinienem zgłosić się do oddziału banku w celu wyjaśnienia sytuacji. Trochę to bez sensu, bo konto można założyć tylko przez internet, a reklamację miałem załatwić osobiście. Ale nic to – pomyślałem, że zadzwonię tam najpierw. Tak jak myślałem, pani w oddziale nic nie mogła zrobić, jedynie tylko sprawdziła czy na pewno we wniosku o założenie konta zaznaczyłem czy chcę kartę płatniczą ( umowę miałem przed sobą i odróżniam kratkę zaznaczoną od niezaznaczonej). Wykonuję więc następny telefon na infolinię – tam pani mówi, że skoro na wniosku jest wszystko w porządku, to ona już wysyła dyspozycję wydania karty. Na kartę miałem czekać maksymalnie 14 dni. W międzyczasie korzystając z opcji wysyłania wiadomości do banku z konta, wysłałem zapytanie o moją kartę – odpowiedzi nie otrzymałem wogóle. Dziś właśnie minęło owe 14 dni, karty nie ma, wiec dzwonię na infolinię. Tam pan stwierdza, że do mojego konta karta nie została wydana i pyta czy na pewno zaznaczyłem we wniosku, że chcę kartę! Opowiedziałem mu sytuację sprzed dwóch tygodni i pan stwierdził, że pani która niby wysłała dyspozycję wydania karty nie miała nawet takiej możliwości! Stwierdziłem, że to już jest robienie sobie jaj z klienta. Moje następne pytanie dotyczyło likwidacji konta, co też jutro uczynię. Poszukam innego banku, gdzie nie będzie miało się klienta w … głębokim poważaniu. Jednym słowem – NIE POLECAM!

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 2

 4. lexl uthor napisał(a):

  Odradzam każdemu kontakt z tym bankiem, niestety uczę się na swoich błędach wiec zacznę od kredytu hipotecznego, który miał zmienianą przez bank wielkość marży oraz prowizji kilkakrotnie na moją niekorzyść, następnie zlodzieje z odziąłu na pl. Wilsona w Warszawie, oszukali mnie na przewalutowaniu wypłaty kredytu, tak że straciłem 17tyś zł. Już wtedy byłem wściekły, lecz moja wina, że nie zabezpieczyłem się wnioskiem w innych bankach to bym tych szwabskich pomagusów olał. Od początku osoba opiekująca się klientem nie ma bladego pojacia co się dzieje w banku, bank robi jedno, on mówi co innego. Okradli mnie na opłate za aneks do umowy, nie wywiązują się z obowiązków. Mają najbardziej złodziejski SPREAD walutowy na rynku. Na koniec powiem, ze w zadość uczynieniu za krzywdy od Banku dostałem upominek pendrive 512MB z logo banku. Dajcie spokój, i nigdy nawet nie myślcie o otwieraniu tam konta…

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 2

 5. radek napisał(a):

  ja mam konto w tym banku i nie narzekam bo jest za darmo i o to mi chodziło. Mam też wszystkie bankomaty za free więc jest ok. Jego wady? Hm… mało czytelny interfejs, długi czas księgowania opłat i… chyba tyle co mogę na ten temat powiedzieć…

  Oceń tą opinię: Dobre 3 Słabe 0

 6. ala napisał(a):

  najgorsze konto na rynku system stary ludzie nieuprzejmi i niedoinformowani beznadzieja

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 1

Podziel się własną opinią na temat tej oferty

Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl