Konta bankowe


Darmowe konto bankowe? Czy aby na pewno?

Tak, coraz więcej banków oferuje konta bankowe bez opłat za prowadzenie, przelewy oraz wypłaty z bankomatów. Oczywiście nawet w przypadku tego typu ofert nie wszystkie usługi związane z prowadzeniem konta są bezpłatne. Przykładowo w mBanku przelew krajowy przez Internet jest za darmo ale już zagraniczny lub krajowy ale zlecany przez telefon jest płatny.

Chcesz wiedzieć które banki oferują darmowe konto? Zapoznaj się z porównaniem ofert oraz z recenzjami ofert które znajdziesz na stronie głównej.

Chcesz wiedzieć dlaczego banki decydują się wprowadzać do oferty bezpłatne konto osobiste? Przeczytaj poniższy poradnik – „4 Rzeczy Które Warto Wiedzieć o Kontach Bankowych„:

4 Rzeczy Które Warto Wiedzieć o Kontach Bankowych

  1. Bankom bardzo zależy na pozyskiwaniu nowych klientów – dlatego właśnie coraz więcej z nich oferuje korzystanie z nowoczesnego i wygodnego konta bankowego całkowicie bezpłatnie. W niektórych przypadkach darmowe jest nie tylko założenie, prowadzenie konta i przelewy ale również wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie.
  2. Produkty dzięki którym banki czerpią największe zyski to przede wszystkim kredyty. Główny zarobek stanowią tutaj prowizje oraz odsetki. Bank oferuje Tobie darmowe konto bankowe z szeregiem udogodnień, ponieważ jednocześnie liczy na to że dzięki temu w przyszłości być może skorzystasz z jego oferty kredytowej. Jest to działanie skuteczniejsze niż tradycyjne akcje marketingowe, ponieważ bank zyskuje nie tylko nowego klienta ale również informacje o jego dochodach i wydatkach. Dzięki temu może trafniej i szybciej ocenić zdolność kredytową.
  3. Pomimo dużej konkurencji niektóre banki nadal stosują wysokie opłaty bankowe. Banki te liczą na to, że klienci nie wiedzą o tym iż w innych bankach te same usługi są całkowicie bezpłatne lub nie mają czasu albo chęci na przenoszenie konta.
  4. Założenie nowego konta bankowego jest szybkie i nie wymaga wiele wysiłku.
Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl