Konta bankowe


Konto w citibanku

Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy kieruje swoją ofertę w szczególności do bardziej zamożnych klientów. Po spełnieniu określonych warunków konto umożliwia bezpłatne przelewy internetowe, bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta w przypadku jeśli wpływy na konto wynoszą minimum 5000 złotych miesięcznie a klient posiada in. jeden produkt kredytowy (np. karta kredytowa).

W przypadku jeśli wpływy na rachunek są niższe niż 5000 złotych w ciągu miesiąca bank pobierze opłatę za prowadzenie konta. Poniżej podsumowanie najważniejszych korzyści jakie daje korzystanie z oferty konta w citibanku w przypadku spełnienia warunku dotyczącego miesięcznych wpływów:

 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą,
 • brak opłat za prowadzenie subkont walutowych,
 • bezpłatne przelewy krajowe przez Internet,
 • bezpłatne przelewy krajowe dokonywane w Automatycznym Bankierze,
 • bezpłatne przelewy krajowe w bankomatach Citi.

W banku Citi Handlowy obowiązują również inne taryfy kont takie jak konto CitiGoldjednakże w ich przypadku wymagane są znacznie większe wpływy aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Zestawienie opłat i porównanie taryf znajduje się tutaj.

Sprawdź szczegóły:
Zapoznaj się z materiałami promującymi ofertę konta w citibanku. Szczegóły na temat oferty CitiKonto Direct.
Otwórz konto:
Zostaniesz przekierowany na stronę banku zawierającą formularz wniosku. Po wypełnieniu wniosku dane przesyłane są z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia.

2 razy dodano opinię do “Konto w citibanku”

 1. Nina napisał(a):

  Mialam tam konto walutowe – nie polecam. Obsluga na dramatycznie niskim poziomie. Idea miedzynarodowej sieci – jedna wielka fikcja jest. Z dnia na dzien zablokowano mi konto pozbawiajac srodkow do zycia w obcym kraju i nawet nie pzreprosili. Konta nie odblokowali. Musialam je calkowicie zlikwidowac i przeniesc srodki do ING. Wszystko jest piekne w opowiesiach Pan w odzialach a potem – nic nie dziala – lub prawie nic – jak powinno. Nie polecam – sama omijam i nigdy wiecej z zadnych uslug tam nie skorzystam.

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 2

 2. Niezadowolony napisał(a):

  Uwaga na bardzo niekompetentną obsługę w infolinii CitiBanku! Podano mi tam błędne informacje na temat przeliczania walut i opłat za przewalutowanie. Sam musiałem pracownikowi CitiPhone cytować fragmenty regulaminu, a on dopiero po mojej uwadze te dokumenty otworzył i mi przyznał rację.

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 1

Podziel się własną opinią na temat tej oferty

Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl