Konta bankowe


Bank Zachodni WBK

bzwbk

Bank Zachodni WBK to jeden z bardziej nowoczesnych banków działających na terenie Polski. Jego oferta jest bardzo duża i różnorodna. Tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Właściwie każda grupa wiekowa może skorzystać z możliwości otworzenia konta w BZ WBK. Oprócz kont standardowych, klient może otworzyć sobie konta walutowe, czy konta prestiżowe.

W banku BZ WBK dostępnych jest kilka rodzajów kont. Do wyboru są konta:

 • konta standardowe,
 • konta młodzieżowe,
 • konta dla seniorów (konto Aktywni 50+),
 • konta walutowe,
 • konta prestiżowe.

Standardowa oferta konta, o nazwie „Konto Godne Polecenia” to:

 • bezpłatne prowadzenie konta,
 • bezpłatne przelewy internetowe,
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

5 razy dodano opinię do “Bank Zachodni WBK”

 1. testujaca napisał(a):

  ciulowo przelew do innego banku płatny 0,50 gr? w czasach kiedy inne banki oferuja to za darmo,

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 2

 2. Paula napisał(a):

  Mam konto <30 i nie jestem zadowolona, planuję zlikwidować je po kilku latach używania, nie tylko ja jestem zawiedziona ale i moi znajomi. Jest napisanie ze wydanie karty nic nie kosztuje, ale gdy zostaje po 4 latach wymieniona pobierają z konta 25zł beż żadnej wiadomości. Rozumiem, gdyby wczesniej poinformowali, nawet chętnie bym przezd zrezygnowała… Nic, zero. Poza tym sprawdzanie konta w bankomacie również kosztuje, czasami nie ma dostępu do interenetu więc chciałoby si.ę sprawdzic w bankomacie. Przelewy 50 groszy. Wypłaty z innych bankomatów też kosztują. Mój znajomy żałożył właśnie konto w innym banku gdzie warunki są rewelacyjne, dlatego dziwię się że wbk tak wykorzystuje młodych ludzi. Studenci nie są jakimiś bogaczami, często muszą odkładać każdy pieniądz jest ważny. Dlatego jestem rozczarowana.

  Oceń tą opinię: Dobre 4 Słabe 0

 3. Mandarynka napisał(a):

  A w jakim banku znajomy zalozyl konto?

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 0

 4. Krystyna napisał(a):

  Zrozumialam,ze za sprawdzenie w bankomacie konta pobieraja pieniadze??Czy to rzeczywiscie tak jest?Bo zalozylam teraz konto i po tyck komentarzach zalamala sie(

  Oceń tą opinię: Dobre 0 Słabe 0

 5. wbkowiec napisał(a):

  Bank WBK to największy syf, nie dosyć, że nie patrzą na historię kredytową klientów z długim stażem konta tylko na zdolność wyliczoną na podstawie jakiejś dziwnej punktacji, której żaden z pracowników tego banku nie potrafi konkretnie sprecyzować, to na dodatek przelewy wynagrodzenia są zawsze! dzień później niż konkurencji,
  podaję przykład, wynagrodzenie zostało przelane ostatniego dnia miesiąca w piątek rano, współpracownicy mojej firmy mający konta w innych bankach (min. mbank, ing,) otrzymały ją jeszcze tego samego dnia, kiedy ja nawet następnego NIE!
  Dla mnie niedopuszczalny jest obrót moimi pieniędzmi przez kilka dni, kiedy ja nie mam do nich dostępu!

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 0

Podziel się własną opinią na temat tej oferty

Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl