Konta bankowe


Alior Bank – Konto osobiste

alior bank

Konto osobiste w Alior Banku to konto nowoczesne i innowacyjne, które proponuje swoim klientom usługi, które do tej pory były dostępne tylko dla klientów z segmentu private banking. Konto w Alior Banku nie jest darmowe – bank pobiera comiesięczną opłatę za korzystanie z karty. Dawniej było to rekompensowane poprzez autoinwesotwanie zgromadzonych na koncie środków w lokatę nocną.

Do najważniejszych zalet tego konta należą (w przypadku spełnienia określonych warunków m.in. dotyczących wpływów na konto):

 • brak opłaty za prowadzenie konta,
 • bezpłatne przelewy internetowe,
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie,
 • promocyjne warunki lokaty bankowej,
 • pakiet „Pomocni fachowcy”, to bezpłatna pomoc specjalistów z wielu dziedzin, jak na przykład: pomoc hydraulika, naprawa samochodu, naprawa sprzętu AGD/RTV,
 • możliwość skorzystania w koncie z limitu do 100.000 zł
 • dostęp do konta przez 24 h za pomocą Internetu, telefonu i dostępu mobilnego.

Jednak oferta konta w Alior Banku ma kilka minusów, których nie widać na pierwszy rzut oka. Konto nie jest do końca bezpłatne. Jeżeli Alior Bank nie jest naszym „bankiem głównym” (aby był musi być przelewane wynagrodzenie i spełnione określone warunki), to wtedy bank doliczy szereg opłat – za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów nienależacych do Alior Banku lub sieci Euronet. Bezpłatny pakiet „Pomocni fachowcy” jest dostępny tylko jeżeli Alior Bank jest naszym bankiem głównym.

Sprawdź szczegóły:
Zapoznaj się z materiałami promującymi ofertę konta w Alior Banku. Szczegółowe informacje na temat oferty w banku.
Otwórz konto:
Zostaniesz przekierowany na stronę banku zawierającą formularz wniosku. Po wypełnieniu wniosku dane przesyłane są z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia.

4 razy dodano opinię do “Alior Bank – Konto osobiste”

 1. janek napisał(a):

  jestem bardzo zadowolony. darmowe wyplaty z bankomatów na swiecie, fajny bankowośc internetowa oraz pakiet Assistance – gorąco polecam!!!

  Oceń tą opinię: Dobre 4 Słabe 0

 2. olo napisał(a):

  ja mam konto od samego początku i nie ma się co czarować. W końcu jest bank, który o mnie dba. Jak sobie przypomnę wczesniej PKO albo BPH to…

  Oceń tą opinię: Dobre 3 Słabe 0

 3. ilan napisał(a):

  Mam w aliorze od 05/2010 i jestem zadowolony. Tych pięciu złotych opłaty za konto nie zauważąm bo wreszcie mnie muszę liczyć ile właściwie mnie kosztuje przelew w IT czy wypłata z obcego bankomatu. A skorzystałem także z tych dodatkowych pakietów ubezpieczeń i przydają się one. Jednym słowem POLECAM!!!

  Oceń tą opinię: Dobre 1 Słabe 0

 4. jk napisał(a):

  Zalecam dużą ostrożność przy korzystaniu z usługi private banking, najlepiej mieć wszystko wyraźnie na piśmie bo nawet po zawarciu umowy potrafią interpretować ją na niekorzyść klienta!

  Oceń tą opinię: Dobre 2 Słabe 0

Podziel się własną opinią na temat tej oferty

Konta bankowe pod lupą
Konta bankowe pod lupą - www.kontabankowe.com.pl to specjalistyczny serwis finansowy którego celem jest ułatwienie porównania i wyboru optymalnej oferty konta bankowego. Właściciel serwisu dokłada starań aby informacje na temat szczegółów ofert banków były możliwie aktualne oraz precyzyjne. Przed podpisaniem umowy końecznie zapoznaj się jednak ze szczegółami dotyczącymi umowy, w szczególności z tabelą opłat i prowizji.

Strona główna | O stronie | Mapa witryny | Kontakt | Konta internetowe | Konta osobiste | Polityka prywatności

All Rights Reserved and protected by law. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© Copyright 2009-2013 www.kontabankowe.com.pl